top of page

מהירות, אמינות, רמה גבוהה ורוגע... עזרתך ממש הרגיעה אותי ואיפשרה לי להתקדם בלימודים בשקט. ממש מעריכה את הסובלנות והמקצועיות! תודה רבה!

ש' 2020

עם הלחץ של תקופת הקורונה, הלמידה מרחוק, ומליון המטלות, לא חושב שהייתי יכול להתמודד עם הכל בלי עזרתך! קיבלתי 96 בעבודת הגמר שלי והרבה מזה הודות לליווי ולעזרה שלך. תודה תודה תודה רבה רבה רבה!!!

ג' 2020

97!!!!!!! אנחנו לא מאמינות שזה סוף סוף מאחורינו!!! איזה כיף! תודה לך!

ק' 2019

תמונה1.png

היי מנור, רק רציתי לעדכן שבזכותך הצלחתי לעבור בציון גבוה (99!!!!!!!!!!) את הסמינריון, ולהודות לך על כל העזרה והעבודה המהירה שלך!!! אז תודה תודה תודה תודה תודה ותבורך!

ש' 2018

הציונים שלי הם בדרך כלל ממוצעים ואני מודה שלא חלמתי שאצליח לקבל 97 בסמינריון! הרבה בזכותך אז תודה על הליווי, הסבלנות, הזמינות והכל תמיד בחיוך :)  

ל' 2018

מנור היקר, כשיצאתי מהפגישה עם המרצה שלי כדי להתחיל את הסמינריון, הרגשתי מבולבלת, לא ידעתי איפה להתחיל. כבר בפגישה הראשונה איתך נרגעתי, עזרת לי להיכנס לעניינים ולהתקדם. היום אחרי שכבר הגשתי את הסמינריון וקיבלתי 96 אין לי מילים להודות לך על הסבלנות, הנכונות לעזור ולסייע לאורך הדרך עד הסוף המוצלח!

מ' 2018

אין לי מילים! זה אחת החוויות המספקות ביותר שהיו לי בתואר והכל תודות לך.

הסמינריון הזה הרגיש כמו האוורסט שלי ובזכותך הוא הפך לגאווה שלי.

י' 2018

100!!! 100!!! 100!!! 

שיחקת אותה!

ר' 2018

היה ממש כיף לעבוד איתך.

קיבלתי מלא מחמאות על העבודה.

תודה רבה!

נ' 2018

מנור אחי אני יושב עכשיו מול המחשב. אני נכנס לאתר ופתאום אני רואה - 97 בסמינריון!!!

אני לא רגיל לציונים כאלה! איזה כיף זה אתה לא מבין אחי! תמשיך להציל ככה סטודנטים, היה ממש מרגיע לעבוד איתך והתוצאות דיברו בעד עצמן.

אז תמשיך ככה ותודה!

ק' 2018

הי מנור.

רציתי לבסר לך שקיבלתי עכשיו את הציון על העבודת גמר - 92!!!

אני בשוק וממש לא מאמינה שאני מאחורי זה.

המון המון המון המון המון תודה לך, על ההדרכה, הסבלנות, המקצועיות, והיעילות שלך.

אני לא יודעת איך הייתי מצליחה עם שלושה ילדים ומשרה מלאה להספיק ועוד ברמה כזו גבוהה.

אין עליך!!!

ח' 2018

או קיי. אני כותבת לכל מי שאולי ייראה את זה... אני עובדת עם מנור כבר מתחילת התואר הראשון, ואני מסיימת עכשיו את השני שלי. את כל העבודות שהוא עזר לי בהן, עשינו ביחד וישבנו עליהן ביחד. פשוט מדהים, ומהיר, וממש מרגיע לראות שביום אחד אנחנו מסיימים עבודות קורסים שלמות שלבד אני לא יודעת מה הייתי עושה או כמה זמן זה היה לוקח לי. מה שהכי אהבתי הוא שאני ידעתי מה קורה כל הזמן, והייתי בקיאה בעבודה כי אני בעצם ניהלתי אותה. פשוט יוצא מן הכלל, שווה כל שקל!

ע' 2017

אני פשוט בשוק! באחר צהריים אחד ופתאום היה לי ניתוח סטטיסטי גמור ופרק ממצאים גמור ושאני אשכרה מבינה ויכולה להסביר את שניהם. 

אין דברים כאלה!!!

נ' 2017

פשוט תענוג!

ס' 2017

העניין הוא שמעולם לא לימדו אותנו כמו שצריך לעשות ניתוח סטטיסטי. רק למדנו קצת סטטיסטיקה. גם כתיבה אקדמית... לא עברו איתנו על זה בכלל. ואז מצפים מאיתנו לבצע מחקר שלם ועוד ברמה גבוהה? אני לא חושבת שזה הוגן.

אז מנור ממש מזל ששמעתי עליך, עזרת לי מאד, לא רק בלהרגיע את הלחץ שהיה לי, אלא גם למדתי ממך ממש איך לעבוד עם SPSS, איך לכתוב עבודה והכל היה פשוט שיגעון.

ר' 2017

מנור יא אלוף! מה זה תודה על הכל, על הסבלנות, על המקצועיות ובעיקר על המהירות!

ממש הייתי רגוע בכל התהליך ובמיוחד בהגשה!

אלפי תודות!!!

ק' 2017

א: "הי מנור"

אני: "הי הי"

א: "קיבלנו ציון היום......"

אני: "או קי..."

א: "100!!!!!!"

אני: מה!?!?!?! פסיכי!!! איזה כיף לכן!

א: "איזה כיף, אני לא מאמינה שזה מאחורי, לא יודעת מה היינו עושות בלעדיך"

א' 2017

אני לא מאמינה שסוף סוף זה נגמר! כזו כמות של עבודות לא האמנתי שאסיים בכל כך מעט זמן, אני בשוק! איזה כיף! תודה רבה מנור, נעמת לי מאד, הוזלת לי מאד את ההוצאות, וקיצרת את התקופה שיכלה גם להימשך לעוד שנה. תודה רבה!!!

ש' 2017

בהתחלה הייתי ממש לחוצה, היה עומס מטורף של מטלו ולא רציתי מישהו שפשוט יעשה בשבילי את העבודה... אקדמילי, שיחקתם אותה, במיוחד מנור. כל הכבוד לך! ישר כוח.

י' 2016

תודה על 100 ראשון בתואר! המרצה שלי עפה עלי!

ת' 2016

אני לא מסתדרת עם מספרים וסטטיסטיקה היא הסיוט שלי.. עד שהתמזל לי וידידה שלי המליצה לי עליך, תודה שגרמת לי להבין שסטטיסטיקה זה הרבה יותר פשוט ממה שחושבים! 

נ' 2016

עבודה נעימה, מהירה, מקצועית. לא הרגשתי בכלל את הלחץ ואת מועדי ההגשה. ידעתי שאני בידיים טובות.

א' 2016

מנור קיבלתי 98!!! אני לא מאמינה! איזה כיף! העבודה איתך הייתה ממש נעימה ורגועה, הבנתי את השלבים של כתיבת מחקר, למדתי המון ויצאתי מורווחת.  תודה רבה! 

ש' 2016

כאמא לשלושה ילדים, עובדת משרה מלאה ועושה תואר בלימודי ערב היית ממש המלאך השומר שלי... כל תרגיל, שאלה, התייעצות ובעיקר חזרה על שעורים שהרגישו לי בכתה כמו סינית. היית איתי לאורך כל הדרך והפכת אותה לחיובית, מלמדת ומתגמלת. ממליצה בחום לכל הסטודנטים שרוצים להפסיק לרדוף אחרי הזנב של עצמם ולהתחיל להצליח ולהנות מהתואר!
ר' 2016

מנור אחי, תודה רבה! לא יכולתי לעשות את זה בלעדיך. תמשיך לקדם סטודנטים.

מ' 2015

הגעתי אליך אבוד כנשאר לי רק חודש להגשת הסמינריון ואתה בלי לחץ עברת איתי שלב שלב עד ההגשה. לא האמנתי כשקיבלתי 97! תודה ענקית! ממליץ בחום!

א' 2014

bottom of page